25
دسامبر

مزایای سنگ اسلب

مزیت های سنگ اسلب

  • به سنگ هایی با ابعاد بزرگ اشاره دارد که اصولا در ابعادی بزرگتر از 120*220 سانتیمتر می باشد. حداکثر اندازه برای سنگ اسلب 2.5 متر در 3 متر می باشد.
  • سنگ اسلب با ضخامت 2 سانتی متر و 3 سانتی متر مورد فرآوری قرار می گیرد . انواع سنگ های ساختمانی تراورتن ، مرمریت ، مرمر ، گرانیت و چینی می توانند به صورت اسلب مورد برش قرار بگیرد .
  • بسته به ابعاد برشی از این سنگ قیمت آن نیز متغیر می باشد و می توان گفت به دلیل ابعاد بالایی که دارد نسبت به سایر نمونه های سنگ ساختمانی از قیمت بالاتری برخوردار می باشد.
  • قیمت سنگ اسلب ایرانی با توجه به ابعاد، رنگ و طرح مترمربع از 250 هزار تومان و بیشترین قیمت تا 980 هزار تومان
  • قیمت سنگ اسلب خارجی کمترین مترمربع از 1.500 میلیون به بالا

یکی از مزایای سنگهای اسلب، تنوع بالا در رنگ و زیبایی آن ها می باشد. این نوع، از سنگ های طبیعی بسیار متنوعی که هر کدام دارای رنگ ها و طرح های بسیار زیادی هستند تهیه می شود و به همین دلیل است که دارای رنگ ها و طرح های مختلفی می باشد. این سنگ ها بسیار لوکس و زیبا می باشند و به همین دلیل بسیار مورد توجه پروژه های شیک و گران قیمت قرار می گیرند.

از دیگر مزایای این سنگ می توان به، عدم نیاز به بندکشی در ان ها اشاره نمود. به دلیل ابعاد بزرگی که دارد معمولا به صورت یک تکه در نما کار می شود و این موضوع سبب شده از تا فاصله و شیار هایی که در بین سنگ های دیگر ایجاد می شود در این سنگ وجود نداشته باشد، که این خود دلیل بر عدم نیاز به بندکشی در این سنگ می باشد.یکی دیگر از مزایای آن، اجرای آسان و نصب سریع آن می باشد.

 

برای اطلاعات بیشتر لطفا کلیک کنید .