درباره ما

گروه معماری دکوراز

با مدیریت خانم مهندس نیوشا صمدی آذر بیش از ۸ سال است که در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی منازل، طراحی کابینت و دکوراسیون آشپزخانه، فضاهای اداری، فضاهای تجاری و همچنین بازسازی ساختمان فعالیت می‌کند.
در شرکت معماری دکوراز پروسه طراحی تا اجرا و نظارت تمامی پروژه های بازسازی ساختمان به صورت کارگروهی و توسط خانم مهندس نیوشا صمدی آذر و اکیپ های تخصصی دکوراز بدون واسطه انجام میشود .

گروه معماری دکوراز با در نظر گرفتن نیازهای کارفرما و ضوابط معماری در سبک طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی با حفظ ایده های خلاقانه پروژه های جذاب و شاخصی را به سرانجام رسانده که اکثر آن ها در وبسایت شرکت معماری دکوراز قابل بازدید است.
ما در شرکت دکوراز بازسازی منازل، فضاهای اداری و اجرای انواع دکورهای فروشگاهی بهترین متریال را گردآوری کردیم تا به کمک تیم مجرب خود انواع طراحی های مورد نیاز شما را جهت ایجاد محیطی متفاوت در خدمت شما عزیزان قراردهیم.

زمینه های فعالیت
بازسازی طراحی ۳D طراحی پلان طراحی بام سبز طراحی و اجرای دکوراسیون طراحی و اجرای دکوراسیون اداری و تجاری طراحی و اجرای دکوراسیون سنتی طراحی و اجرای دیوار طراحی و اجرای سقف طراحی و اجرای کابینت طراحی و اجرای کف طراحی و اجرای محوطه بیرونی طراحی و مشاوره دکوراسیون داخلی، معماری کلاسیک، معماری مدرن، ویلاسازی