07
فوریه

فنگ شویی اتاق نشیمن

فنگ شویی اتاق نشیمن

زندگی آرمانی برای همه ما، یک زندگی آرام و سالم است. همه ما برای داشتن این گونه زندگی، در تلاش هستیم. یکی از مهمترین اقدامات برای داشتن زندگی سالم و آرام، چیدمان خانه به نحوی است که انرژی های مثبت مرتبا در آن تولید شوند. همین طور می توانیم تغییراتی در خود و دکوراسیون خانه خود به وجود آوریم تا هرچه بیشتر به آرامش جسمی و روحی دست پیدا کنیم.

       اتاق نشیمن

مهمترین فضای خانه به شمار می آید. از آنجا که علاوه بر استفاده اعضاء خانواده، از میهمانان نیز در این اتاق پذیرایی می شود، اهمیت آن دوچندان است.

فضای نشیمن منزل می تواند اتاقی گرم و صمیمی، فضایی هنری و خلاقانه، دارای سبکی مدرن یا سنتی باشد. بنابراین می توان دریافت که دکوراسیون اتاق نشیمن علاوه بر راحتی و کاربری بودن به ویژگی های دیگری نیز نیاز دارد که این ویژگی ها، تنها با رعایت یک سری نکات فنگ شویی به وجود می آید . در این مطلب به نکاتی از فنگ شویی اتاق نشیمن می پردازیم.

       نکات و راه حل های فنگ شویی

گیاهان مهمترین رکن دکوراسیون یک اتاق نشیمن ازدیدگاه فنگ شویی هستند. با کمک گیاهان می توان بسیاری از معایب آزاردهنده و تولیدکننده انرژی های منفی را تعدیل و کمرنگ کرد. برای مثال اگر اتاق نشیمنتان دارای شکلی نامتعارف و نامنظم است، کنجی قناص و بی استفاده دارد، با استفاده از چند گلدان از گیاهان شاداب و زنده در قسمت های نامتعارف و مشکل دار، تمام این معایب را کمرنگ سازید.

  • مرکز نشیمن سمبل سلامتی شماست و بهترین مکانی است که باید میزی با ظرفی پر از میوه و سبزیجات روی آن قرار دهید. از دیدگاه فنگ شویی، ظرفی با خوراکی های حاوی گندم نیز نمادی از شانس، اقبال و ثروت محسوب می شود.
    به فکر قراردادن یک آبنما در گوشه ای از نشیمن خود باشید. از نظر فنگ شویی، وجود آب در خانه به زندگی شما برکت می دهد و صدای آن شما را به طبیعت نزدیکتر می کند.
  •  پرده های ضخیم و سنگین از جنس مخمل یا کتان برای فصل سرما استفاده کنید. خوب است از بند پرده نیز استفاده کنید تا پرده شما ظاهری دکوراتیو و زیبا پیدا کند. بند پرده طلایی یا نقره ای نشان دهنده ورود پول و برکت به خانه شما است.
    از دیدگاه فنگ شویی اتاق نشیمن، استفاده از رنگهایی مثل سبز، آبی، زرد و قرمز بسیار مناسب هستند.
  •  رنگ قرمز سمبل هیجان، شانس، انرژی و اشتیاق است و احساس عشق، شادی و خوش شانسی در شما افزایش می یابد. ولی استفاده زیاد از این رنگ در فضای نشیمن باعث می شود افراد روحیه ای تند و خشن بروز دهند و آرامش افراد بهم ریزد.

 

برای اطلاعات بیشتر در مورد فنگ شویی لطفا کلیک کنید .

برگشت به صفحه اصلی سایت لطفا کلیک کنید .